Need One-on-one Counseling for you or a family member?

Interested in a shopping guide:

Do you want to learn how to grocery shop and bring healthy foods home to your family?

 

Does reading food labels confuse you? I can show you how to read labels correctly and shop healthy! What to buy and what not to buy.

 

$50 (plus gas cost if out of town) for 1 hour at the grocery store.  Contact me at  ellenbaxley@yahoo.com